Saunamaailm

Meie saunamaailmas on võimalik proovida nelja erineva sauna – Vene sauna, tünnisauna, Soome sauna ja aurusauna mõnusid ja võlusid.

NB! Nii Vene sauna maailma kui minispaa tellimus koos soovitava alguskellaajaga tuleb esitada vähemalt üks päev varem! Tellides ette kas e-posti aadressil info@kivitalu.com või kohapeal hotelli vastuvõtus.

VENE SAUNA MAAILM

VENE SAUN oma suure kerise, mõnusalt äkilise leili, saunavihtade ja suitsuste seintega pakub tõeliselt eksootilise saunaelamuse. Nagu vanasti, ei ole ka meie Vene saunas jooksvat vett, see tähendab ei kraani ega dušši. Vesi on järvest ning sestap pehme ja õrnalt kollaka värvusega, mille on talle andnud ürgne turvas. Vesi köetakse vanamoodi soojaks suures palis ja puudega. Külm vesi ootab saunalisi külmaveepalis. Kuuma ihu saab maha jahutada järve sulpsates, end veega üle uhades, saunaterrassil võrkkiiges pikutades või palkistmel kaevuvett lonksates. Vene sauna soojakskütmiseks kulub 8 tundi!

TÜNNISAUN on üks tõeliselt muhe lebotamise paik kohe Vene sauna kõrval neile, kes kuumale Vene sauna leilile lisaks või siis niisama soojas vees sõpradega istudes juttu puhuda ja sulistada tahavad.

Hind: 200 € saunakord. Hinna sees on nii Vene sauna kui tünnisauna kütmine, Kivi Talu saunavihad ja saunalinade kasutamine. Palume puhkemajadest rätikuid-vannilinu kaasa mitte võtta.

MINISPAA

SOOME SAUN eestlasele tutvustamist ei vaja. Nii palju ehk küll, et meie oma köetakse kuumaks ehtsal moel puudega, tänu millele on ka leil aus ja päris.

AURUSAUN asub sealsamas… ning ohh seda õndsust, kui parajalt kuum aur ja soe iste naha ning luud ja kondid pehmeks on silinud.

MULLIVANN on naljaga pooleks justkui tünnisauna linnainimese versioon. Ses mõttes, et kõik vahvalt koos ühes “tünnis”. Siin saab vee aga lisaks veel mullidest surisema panna.

BASSEIN meie minispaas on tore viis leilikuumus ujudes maha jahutada või saunatamise vahepeal karastavasse vette sulpsata.

DUŠŠ on mõistagi olemas ja nii külma kui sooja veega.

Hind: 3 tundi 200 €. Hinna sees on ka saunalinade kasutamine. Palume puhkemajadest rätikuid-vannilinu kaasa mitte võtta.