Saunad

Meie saunamaailmas saad omal nahal järele proovida eksootiliselt suitsuse Vene sauna ja hedonistlikult õndsa tünnisauna mõnusid ja võlusid.

NB!
Palun esita Vene sauna maailma tellimus koos soovitava alguskellaajaga vähemalt üks päev varem! Tellides ette kas e-posti aadressil kivitalu@kivitalu.com või kohapeal hotelli vastuvõtus.

VENE SAUNA MAAILM

VENE SAUN oma suure kerise, mõnusalt äkilise leili, saunavihtade ja suitsuste seintega pakub tõeliselt eksootilist saunaelamust. Nagu vanasti, ei ole meiegi Vene saunas jooksvat vett, see tähendab ei kraani ega dušši. Vesi on järvest ning sestap pehme ja õrnalt kollaka värvusega, mille on talle andnud ürgne turvas. Soojaks köetakse vesi vanamoodi suures palis ja puudega. Külm vesi ootab saunalisi külmaveepalis. Kuuma ihu saab maha jahutada järve sulpsates, end veega üle uhades, saunaterrassil võrkkiiges pikutades või palkistmel kaevuvett lonksates. Vene sauna soojakskütmiseks kulub 8 tundi!

  • saun, restoran Rock Summer

TÜNNISAUN laged taeva all on üks tõeliselt muhe lebotamise paik kohe Vene sauna kõrval neile, kes kuumale Vene sauna leilile lisaks või siis niisama soojas vees sõpradega istudes juttu puhuda, sulistada, taevatähti või pilvi imetleda tahavad.

Hind: 200 € / saunakord. Hinna sees on nii Vene sauna kui tünnisauna kütmine, Kivitalu saunavihad ja saunalinade kasutamine. NB! Palume puhkemajadest rätikuid-vannilinu kaasa mitte võtta.