Tegevused

Kivitalus on ootamas saun, restoran Rock Summer pakub hõrgutisi, saab sööta ja silitada koduloomi, turbajärves ujuda ja kala püüda ning imetleda looduse ja nelja aastaaja võlusid.

SAUNAMAAILM

Meie saunamaailmas saad omal nahal järele proovida eksootiliselt suitsuse Vene sauna ja hedonistlikult õndsa tünnisauna mõnusid ja võlusid. Loe lähemalt ja telli saun.

  • Tegevused
  • saun, restoran Rock Summer

TURBAJÄRVED

Kivitalu asub turbajärvede vahel. Turbalt saab vesi pehmuse, puhtuse, õrnalt kollaka värvuse ja headuse. On ju turvas tänu oma unikaalsele koostisele hinnatud loodusand nii kosmeetikas kui arstikunstis.

KODULOOMAD

Kuna Kivitalu on päris talu, on meil ka oma koduloomad – hobused, lambad, kitsed, kanad, pardid – keda sööta ja silitada saab. Pai nuruma tulevad kiisudki.

RESTORAN ROCK SUMMER

Kivitalu restoran Rock Summer on kuulus lähedal ja kaugemalgi maitsva ja värske toidu poolest, mis on sündinud armastusega meie oma talu ja lähikonna maheandidest. Loe lähemalt ja telli söök.

KIVITALU AASTARING

KEVADEL – saab meil kuulata sulava lume vulinat, tervitada saabuvaid rändlinde, nautida konnade pulmalaulu, nuusutada kevade lõhnu.
SUVEL – saab meil järves ujuda ja kala püüda, lüüa kaasa heinateol, silmitseda kirgassinist taevast,
võtta päikest, mõnuleda pääsukeste vidinast.
SÜGISEL – saab meil käia metsas seenel, korjata ravimtaimi, uudistada metsaelanike tegemisi, imetleda sügisvärvide kirevust.
TALVEL – saab meil järvejääl uisutada, suusatada, teha lumememme, sulpsata kuumast saunast jääauku. Lumeta talve korral aga matkata ning tunda mõnu loodusest ja vaikusest.
AASTALÄBI – on meil külaliste päralt saun, ettetellimisel restoran Rock Summer oma maitsvate roogadega, saab sobitada sõprust Kivitalu koduloomadega ja uidata metsa värskes õhus.

KIVITALUST KIVIVISKE KAUGUSEL

• 2 km kaugusel: Tartu Maratoni suusarajad, ratsatalu Tobra Hobused.
• 5 km kaugusel: lumelaudurite ja mäesuusatajate kohtumispaik Väike Munamägi.
• 8 km kaugusel: Lõuna-Eesti spordi- ja puhkekeskus ning Eesti talvepealinn Otepää,
Tehvandi Spordikeskus oma kõikvõimalike suviste ja talviste spordirajatiste ning spordivarustuse laenutusega, Otepää seikluspark, Pühajärve rand, Pühajärve SPA & Puhkekeskus.
• 12 km kaugusel: Kuutsemäe Puhkekeskus oma suviste ja talviste sportimisvõimalustega.
• 14 km kaugusel: Pokumaa.

KIVITALUST KAUGEMAL

• Tartu – 48 km
• Tallinn – 234 km
• Riia – 192 km

KIVITALU PROJEKTIDE TOETUSED

Kivitalu pesuköögi loomisega lisandub majutus- ja toitlustusteenusele võimalus pesu pesemiseks kohapeal. Projekte “Kivitalu heli- ja salvestusstuudio” ning “Kivitalu teenuste disain ja turundus”  toetatakse EAS vahendusel Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.