Tegevused

Kivi Talus saab saunatada, nautida meie talurestorani hõrgutisi, sööta ja silitada koduloomi, turbajärves ujuda ja kala püüda ning imetleda looduse ja nelja aastaaja võlusid.

SAUNAMAAILM

Saunamaailmas on Sul võimalik ära proovida meie nelja erineva sauna – Vene sauna, tünnisauna,
Soome sauna ja aurusauna mõnud ja võlud. Loe lähemalt ja telli saun.

TURBAJÄRVED

Kivi Talu asub turbajärvede vahel. Turbalt saab vesi oma pehmuse, puhtuse, õrnalt kollaka värvuse ja headuse. On ju turvas tänu oma unikaalsele koostisele hinnatud loodusand nii kosmeetikas kui meditsiinis.

KODULOOMAD

Kuna Kivi Talu on päris talu, on meil ka oma koduloomad – hobused, lambad, kitsed, kanad, pardid – keda sööta ja silitada saab. Pai nuruma tulevad kiisudki.

TALURESTORAN

Kivi Talu restoran on kuulus lähedal ja kaugemalgi maitsva ja värske toidu poolest, mis on sündinud armastusega meie oma talu ja lähikonna maheandidest. Loe lähemalt ja telli söök.

TALUKAUBAD

Kivi Talu maahotellis on väike pood, kus müügil ehtsast lambavillast pleedid ja muu käsitöö, lamba- ja kitsenahad, puhtast linasest hommikumantlid ja voodipesu ning meie talurestorani köögis valminud soolased ja magusad hoidised.

KIVI TALU AASTARING

KEVADEL – saab meil kuulata sulava lume vulinat, tervitada saabuvaid rändlinde, nautida konnade pulmalaulu, nuusutada kevade lõhnu.
SUVEL – saab meil järves ujuda ja kala püüda, lüüa kaasa heinateol, silmitseda kirgassinist taevast,
võtta päikest, mõnuleda pääsukeste vidinast.
SÜGISEL – saab meil käia metsas seenel, korjata ravimtaimi, uudistada metsaelanike tegemisi, imetleda sügisvärvide kirevust.
TALVEL – saab meil järvejääl uisutada, suusatada, teha lumememme, sulpsata kuumast saunast jääauku. Lumeta talve korral aga matkata ning tunda mõnu loodusest ja vaikusest.
AASTALÄBI – saab meil saunatada, sobitada sõprust Kivi Talu koduloomadega, uidata metsas ja süüa
Kivi Talu restorani maitsvat toitu.

KIVI TALUST KIVIVISKE KAUGUSEL

• 2 km kaugusel: Tartu Maratoni suusarajad, ratsatalu Tobra Hobused.
• 5 km kaugusel: lumelaudurite ja mäesuusatajate kohtumispaik Väike Munamägi.
• 8 km kaugusel: Lõuna-Eesti spordi- ja puhkekeskus ning Eesti talvepealinn Otepää,
Tehvandi Spordikeskus oma kõikvõimalike suviste ja talviste spordirajatiste ning spordivarustuse laenutusega, Otepää seikluspark, Pühajärve rand, Pühajärve SPA & Puhkekeskus.
• 12 km kaugusel: Kuutsemäe Puhkekeskus oma suviste ja talviste sportimisvõimalustega.
• 14 km kaugusel: Pokumaa.

KIVI TALUST KAUGEMAL

• Tartu – 48 km
• Tallinn – 234 km
• Riia – 192 km