Talurestoran

Kivi Talu restoran on kuulus lähedal ja kaugemalgi maitsva ja värske toidu poolest, mis on sündinud armastusega meie oma talu ja lähikonna maheandidest. Meil saab, rahustavat järvevaadet nautides, süüa Kivi Talus kasvanud lammaste liha, meie oma kanade munadest tehtud pannkooki ja omletti. Me kasvatame ise kartulit, peeti ja porgandit. Kui suvel ilm soodne, saame oma aiamaalt ka kurki ja kõrvitsat. Meie peenardel vohavad salatid, maitseroheline, küüslauk ja sibul. Mida me ise ei kasvata, selle hangime Lõuna-Eesti talunikelt. Moosi, mahla ja köögiviljahoidiseid me poest ei osta – need teeme ise. Olgu see maasikamoos, musta- ja punasesõstramahl, letšo või marineeritud metsaseened, marineeritud kurgid, marineeritud kõrvitsad, marineeritud küüslauguvõrsed ja marineeritud paradiisiõunad.

Kui ihkad köögist ja söögitegemisest puhkust ning tahad maiustada Lõuna-Eesti maitsetega, on sul võimalus tellida meie talurestoranis hommikusööki ja kahe erineva menüüga õhtusööki.

Hommikusöögimenüü – 15 € inimese kohta
Õhtusöögimenüü – 30 € inimese kohta
Õhtusöögimenüü – 50 € inimese kohta

NB!
Et köök saaks õigeks ajaks varuda toiduained, valmistada söögi ja katta laua, esita palun oma tellimus koos soovitava alguskellaajaga vähemalt üks päev varem! Tellides ette kas e-posti aadressil info@kivitalu.com või kohapeal hotelli vastuvõtus.

Minimaalne sööjate arv nii hommiku- kui õhtusöögilauas on kaheksa inimest ehk kaheksa täishinda maksvat sööjat. 4-aastased ja nooremad lapsed saavad meil süüa tasuta, kuni 12-aastased lapsed saavad süüa poole hinna eest, alates 12-eluaastast maksab hommiku- ja õhtusöök kõigile täishinna.