Restoran

Kivitalu restoran Rock Summer on kuulus lähedal ja kaugemalgi maitsva ja värske toidu poolest, mis on sündinud armastusega meie oma talu ja lähikonna maheandidest. Restoran on avatud ettetellimisel, broneerides laua vähemalt 16 inimesele.

Meil saab peegelvaikset järvevaadet nautides süüa Kivitalu lammaste liha, meie oma kanade munadest tehtud pannkooki ja omletti. Me kasvatame ise kartulit, peeti ja porgandit. Kui suvel ilm soodne, saame oma aiamaalt ka kurki ja kõrvitsat. Meie peenardel vohavad salatid, maitseroheline, küüslauk ja sibul. Mida me ise ei kasvata, selle hangime Lõuna-Eesti talunikelt. Moosi, mahla ja köögiviljahoidiseid me poest ei osta – need teeme ise. Olgu see maasikamoos, musta- ja punasesõstramahl, letšo või marineeritud metsaseened, kurgid, kõrvitsad, küüslauguvõrsed, paradiisiõunad.

Oma nime – Rock Summer – on restoran saanud Tallinna Lauluväljakul toimunud festivalide Rock Summer järgi, millest esimene peeti 1988 ja viimane 1997. Aastal 2013 tõi Rock Summer 25 summerdajad taas Tallinna Lauluväljakule pühitsema veerandsajandi möödumist esimesest festivalist. Kivitalu restorani seintel on näha killuke Rock Summerite ajalugu pildis. Rohkem lugemist-vaatamist kõikide festivalide kohta on uudistamiseks Rock Summeri kodulehel. Ah et mis seos on Kivitalul ja Rock Summeril? Kivitalu on Rock Summerite korraldaja Jüri Makarovi kodu. Tema on ka Kivitalu restorani Rock Summer chef.

Kui ihkad köögist ja söögitegemisest puhkust ning tahad maiustada Lõuna-Eesti maitsetega, on Sul võimalus tellida meie restoranis hommikusööki ja kahe erineva menüüga õhtusööki.

Hommikusöögimenüü 20 € inimese kohta
Continental hommikusöök 12 €

Õhtusöögimenüü 55 € inimese kohta

NB!
Et köök saaks õigeks ajaks varuda toiduained, valmistada söögi ja katta laua, esita palun oma tellimus koos soovitava alguskellaajaga vähemalt kolm päeva varem! Tellides ette kas e-posti aadressil kivitalu@kivitalu.com või kohapeal hotelli vastuvõtus.

Minimaalne sööjate arv nii hommiku- kui õhtusöögilauas on 16 inimest ehk kuusteist täishinda maksvat sööjat. 4-aastased ja nooremad lapsed saavad meil süüa tasuta, kuni 12-aastased lapsed saavad süüa poole hinna eest, alates 12-eluaastast maksab hommiku- ja õhtusöök kõigile täishinna.


EAFRD, MAK 2014-2020 Leader meede 19.2 toetab Kivitalu restorani Rock Summer sisustuse ja köögitehnika soetamist. Toetus aitab kaasa luua Valgamaal uusi töökohti.