Jaapani trummi-show ja õhtusöök – välja müüdud!

Meedia

Seekord pakutakse Kivitalus lisaks Jaapani toidule ka taiko-trummide rütme, kus on autentsust, teatraalsust ja müstiliselt võimsaid helisid. Traditsiooniliste Jaapani trummide kontserti toovad teieni Yosuke Oda ja Riko Hirata.

Yosuke on pühendanud kogu elu Taiko trummidele, ühendades trummietenduses ka Jaapani kunsti ja kultuuri. Ta on hinnatud artist, kes on enam kui 20 aasta jooksul esinenud rohkem kui 30-s riigis ja mänginud nii Carnegie Hallis Ameerikas, The Palais Garnier saalis Prantsusmaal, Royal Festival Hallis Inglismaal ja paljudes teistes uhketes kontsertisaalides. Seekord pakub Yosuke maagilise kontsertelamuse väikesele seltskonnale Kivitalus.

Külalistele serveeritakse 4-käiguline õhtusöök, kus tervitusjoogi järel on menüüs pardiliha-tataki, Teriyaki lõhe, sushivalik, matcha jäätis ja rabarberi sorbett.

Õhtusöögi valmistavad Kertu ja Riho-Bruno Bramanis koos Sachikoga, kellega mõned meie külalised on selle aasta kevadel Kivitalus juba kohtunud. Perekond Bramanised õppisid, töötasid ja elasid 8 aastat Jaapanis, Sachiko kolis aga Tokyost Eestisse 8 aastat tagasi. Kuigi ei Bramanised ega Sachiko pole restoranikokad, ent kõik on suured Jaapani köögi austajad ja valmistavad õhtusöögi suure armastusega.

Söögi juurde tutvustame Jaapani toite ja tavasid, juurde Jaapani lood. Jaapani trummide ja toitude õhtul tutvustavad nad washoku ehk Jaapani traditsioonilise kokakunsti mõningaid killukesi.

 

Õhtusöök serveeritakse kell 19 kõikidele broneeringu teinud külalistele. Uksed on saabujatele avatud alates 18.

Soovijad saavad teha kohapeal tasuta kiirtesti. Juhul kui valitsuse poolt kehtestatud piirangute tõttu ei saa õhtusööki korraldada, siis tagastame raha samale kontole, kust makse laekus.