Tex-Mex pika laua õhtusöök Kivitalus 28.08

Meedia

Texas Honky Tonk & Cantina
TEX-MEX PIKA LAUA ÕHTUSÖÖK KIVITALUS

Texas Long Table Dinner on traditsiooniline Texase stiilis õhtusöök, kus pika laua taga kohtuvad nii sõbrad kui täiesti võhivõõrad inimesed, et lahkuda toreda elamuse, maitsva kõhutäie ja uute sõpradega.

Tervituseks pakume Coronat ja soovijaile ka kangemat – Tito’s Handmade Vodka Texasest või Sotol Mehhikost. Lisaks ka väike fingersnack – Cadillac Nachos kahes variandis (chiliga ja veggie).

Seejärel istume lauda, et valmistada üheskoos chef Eero juhtimisel ja vabatahtlike abiga guacamolet – klassikalist mehhiko avokaadodippi. Guacamole valmis, serveerime Mehhikost toodud jahust käsitööna valmistatud takod – Shrimp Taco krevettide, jalapenokreemi ja pico de galloga ning Al Pastor Taco ananassi ja tomatillo salsaga.

Siis toome lauale varahommikust saadik barbeque ahjus küpsenud brisketi ehk veise rinnaliha ning veiseribi. Lisandiks Frijoles ehk mehhikopärased oad ja coleslaw salat.

Järgneb margarita koolitus koos praktilise harjutusega – segame komponendid kokku, šeigime ja maitseme.

Pärast väikest vaheaega jõuab särisevatel pannidel lauale leegitsev pearoog – Tequila Marinated Fajita koos tortillade, salsade ja salatiga.

Ja lõpetuseks Happy End – ameerika õunakook käsitööjäätisega.

Läbi kogu õhtu selgitame põhjalikult kõike söökidesse ja jookidesse puutuvat, aga räägime veidi ka reisijuttu.

Texas Honky Tonk & Cantina on 1998. aastal asutatud ja praeguTallinna vanalinnas tegutsev tex-mex cantina, mida Tripadvisor hindab Tallinna 20 parima restorani hulka kuuluvaks ning liidriks ameerika ja mehhiko köögi kategoorias. Valmistame traditsioonilisi tex-mex ja mehhiko köögi hõrgutisi nii nagu oleme seda õppinud oma pea iga-aastastelt õppereisidelt Texasesse ja Mehhikosse. Meie kaasabil on valminud reisisarjad „Ivo Linna Ameerika lugu“ Kanal 2-le , „Texas või teksad?“ Reporterile ja „Trumpi müüri radadel“ ETV-le.

Tex-Mex õhtusöögid toimuvad Kivitalus 27. ja 28. august 2021. Õhtusöögile mahub kokku 50 külalist ja broneeringu kinnitamiseks saab tasuda kodulehe kaudu.

Õhtusöök serveeritakse kell 19 kõikidele broneeringu teinud külalistele. Uksed on saabujatele avatud alates 18.

Chef Eero Valk-Falk                            MC Merit Pindis                                   Host Herbert Murd

 

Soovijad saavad kohapeal teha kiirtesti. Juhul kui valitsuse poolt kehtestatud piirangute tõttu ei saa õhtusööki korraldada, siis tagastame raha samale kontole, kust makse laekus.

 

Broneeri laud 27. augustiks