Kivitalu projektide toetused

Kivitalu heli- ja salvestusstuudio

Kivitalu heli- ja salvestusstuudio loomisega lisandub majutus- ja toitlustusteenust pakkuvale Kivitalule võimalus muusika loomiseks ja salvestamiseks. Uus teenus annab võimaluse siduda puhkus Lõuna-Eesti puhketalus väga heal tasemel töövõimalustega.

Helistuudio külalisteks on muusikud ja produtsendid, kes tulevad Eestisse eelkõige hooajavälisel ajal. Lisaboonusena elavdavad kohale sõitnud muusikute kontserdid piirkonna kultuurielu ning suurendavad ka teiste ettevõtjate käivet.

Projekti toetatakse EAS vahendusel Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest. Toetuse suurus 200 000 eurot.

 

Kivitalu teenuste disain ja turundus

Kivitalu teenuste disain ja turunduseprojekt aitab muuta mugavamaks klienditeekonna etapid nii internetis kui kohapeal. Planeeritud tegevuste tulemusena on külalistel meie teenuseid lihtsam tellida ja meie juurde mugavam tulla, mille tulemusena suureneb kasutajamugavus ja ettevõtte tulu.

Projekti eesmärgiks on Kivitalu teenuste disain, klienditeekonna kaardistamine, turundusstrateegia väljatöötamine, korporatiivse identiteedi loomine ja teeninduskvaliteedi arendamine, et külalistel oleks meie juurde mugavam tulla ja kohapeal teenuseid nautida.

Projekti “Kivitalu teenuste disain ja turundus” toetatakse EAS vahendusel Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest. Toetuse summa 18 000 eurot.